Galeria

Masz już pomysł na swoje mieszkanie? A może potrzebujesz inspiracji? Jeśli tak to jesteś we właściwym miejscu.

 

W tym dziale umieszczamy zdjęcia aranżacji jakie mieliśmy przyjemność realizować. Dla Państwa wygody, żeby ułatwić wyszukanie tego czego akurat potrzebujecie, podzieliśmy je na cztery kategorie.

Galeria wnętrz

W tym miejscy znajdziesz ciekawe rozwiązania jak można zaaranżować pomieszczenie by było funkcjonalna i przestronne

Galeria łazienek

Łazienka to miejsce które, od zawsze stanowi duże wyzwanie dla projektów wnętrze. Często ich powierzchnie są niewielkie i tym samym wymagają bardzo rozsądnego zagospodarowania. Odpowiedni dobór ceramiki, luster, odpowiednie ułożenie armatury. Każdy z tym elementów odgrywa ogromną rolę w tworzeniu odpowiedniego klimatu jaki powinien panować w każdej łazience.

Zobacz pomysły innych może dostrzeżesz coś co odpowiada Twoim oczekiwania, a my z przyjemnością zrealizujemy Twoje marzenia.

Galeria elewacji

Jeszcze parę lat temu nie przykładano szczególnej uwagi na elewacje. Panował tak pogląd że elewacja jest następstwem termomodernizacji. Skupiano się na doborze styropianu, czyli jaką grubości i rodzaju. Ostatnie warstwy, te które nadają elewacji klasy i elegancji pyły spychane na dalszy plan. Na szczęście to już przeszłość. Teraz sytuacja się odwróciła. Elewacje robi się głównie ze względów estetycznych, by poprawić wizerunek nieruchomości. Dzięki takim poglądom powstają naprawdę prawdziwe cuda i to przy niewielkim nakładzie inwestycyjnym. Przekonaj się sam.